Włącz muzykę

O nas

Centrum pod Zegarem

To nowoczesny, a jednocześnie stylowy obiekt, oferuje najemcom łączną powierzchnię 1570,55 m2 powierzchni z możliwością modułowej adaptacji pomieszczeń w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Decydując się na wybór naszej lokalizacji dla Państwa działalności zyskujecie Państwo najlepszą jakość usług.

Atrakcyjna lokalizacja
Budynek Klasy A

niepołomice, pl. kazimierza Wielkiego 11

Galeria sp. z o.o. jest spółką celową, której bieżąca działalność skupia się obecnie na czynnościach związanych z funkcjonowaniem Centrum pod Zegarem – pierwszego w Niepołomicach budynku klasy A o charakterze usługowo – handlowym, zlokalizowanym w prestiżowej części miasta: niespełna 280 metrów od Niepołomickiego Zamku, 300 metrów od Rynku, 70 metrów od nowoczesnego placu targowego. 

Bezpośrednie usytuowanie przy głównej trasie wyjazdowej na Kraków i Warszawę, 11 km od Wieliczki, 20 km od centrum Krakowa, 7 km od wjazdu na autostradę A4 (węzeł Targowisko), 6 km od wjazdu na autostradę A4 ( węzeł Podłęże), a także 3 km od Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej czynią obiekt atrakcyjnym w kontekście funkcjonowania otoczenia biznesowego. 

Centrum pod Zegarem jako nowoczesny, a jednocześnie stylowy obiekt oferuje najemcom łączną powierzchnię 1570,55 m2 powierzchni z możliwością modułowej adaptacji pomieszczeń w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Decydując się na wybór naszej lokalizacji dla Państwa działalności zyskujecie Państwo najlepszą jakość usług. 

 

Co nas wyróżnia?

nowoczesne klimatyzowane wnętrza w systemie VRF 

energooszczędne instalacje – inteligentne zarządzanie budynkiem w systemie BMS, 
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (winda, podjazdy),
dostęp do szerokopasmowego Internetu w każdym pomieszczeniu budynku (światłowód),
ultra nowoczesna sala konferencyjna,
możliwość wynajęcia biur na godziny,
możliwość organizacji w budynku wystaw, mini targów, eventów,
synergia płynąca z możliwości korzystania z wielu usług o zróżnicowanym profilu działalności w jednym miejscu (m.in. strefa gastronomii, strefa piękna, strefa edukacyjna dla dzieci),
bliska lokalizacja najważniejszych instytucji w mieście,
bezpośrednie sąsiedztwo park & ride dla 136 samochodów osobowych, motocykli i rowerów,
bliskie sąsiedztwo Puszczy Niepołomickiej jako miejsca wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców Krakowa i okolic

Atrakcyjna lokalizacja