Włącz muzykę

Dostępne lokale

113 m2 - parter

Doskonała lokalizacja na sklep, restaurację z opcją Drive-Thru oraz wejściem i oknem od strony drogi wewnętrznej, jednokierunkowej. Miejsca postojowe przed wejściem do sklepu w odległości 1,5 m.

92,5 m2 - II piętro

Pomieszczenie o pięknej architekturze bez stropów, z opcją indywidualnego wystroju oraz aranżacji. Spełnia wymagania do zlokalizowania działalności o podwyższonych standardach sanitarnych. Doskonały na gabinety, biura, przedstawicielstwa. 

38,3 m2 - II piętro

Atrakcyjny lokal pod biura z opcją połączenia z powierzchnią sąsiedniego pomieszczenia o powierzchni 92,5 m2. 

42 m2 - II piętro​

Lokal przygotowany z opcją biura lub nowoczesnej sali konferencyjnej. 

44,7 m2 - II piętro

Biuro, w którym można wydzielić dodatkowe pomieszczenie pod salę konferencyjną.

79,5 m2 - parter

Niezależny lokal z wejściem od strony ulicy Kazimierza Wielkiego z przygotowaną infrastrukturą pod gabinety medyczne lub inną działalność handlowo-usługową. 

 

30 m2 - parter

Lokal pod działalność usługową lub handlową skomunikowany przez główne wejście do budynku oraz wejście dla niepełnosprawnych, z pełni wyposażoną zewnętrzną toaletą dla osób niepełnosprawnych, w bezpośrednim sąsiedztwie z punktem kosmetologii estetycznej, podologii.

31,9 m2 - II piętro

Lokal od strony ulicy Kazimierza Wielkiego z opcją połączenia lokalu sąsiedniego o podobnej powierzchni. Super miejsce dla wytrwałych księgowych.

33,5 m2 - II piętro

Lokal od strony ulicy Kazimierza Wielkiego z opcją połączenia sąsiedniej przestrzeni o podobnej powierzchni. Super miejsce dla wytrwałych księgowych.

36,8 m2 - II piętro

Lokal z otwartą przestrzenią, bez stropu, z otwartą przestrzenią dachową. Z możliwością ciekawej aranżacji. Doskonałe pod usługi lub biuro. 

Zajętość kondygnacji

Parter

Kolor zielony – dostępne

Kolor fioletowy – wynajęte 

I piętro

Całość wynajęta

II piętro

Kolor zielony – dostępne

Kolor fioletowy – wynajęte 

Zdjęcia